Hakkımızda

GEÇMİŞİMİZ :

Firmamız 1996 Yılında ISPARTA ilinde  sektöre atılan küçük bir işletme olarak işe başlamıştır.Gün geçtikçe artan müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet sayesinde kısa zamanda araç parkını geliştirmiş ve sektördeki yerini almıştır.Şu an ISPARTA nın en geniş araç parkına ve en teknolojik araçlarına sahip bir firma olmanın gururu ile sizlere 7/24 hizmet sağlamaktayız.

Isparta yol yardim ve Isparta Oto Kurtarma sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma çabası ile yolumuza devam ediyoruz.


Yaşaroğlu yol yardim ve Oto Kurtarma olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.


Yaptığı teknolojik yatırımlar ile sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

ŞİRKET PROFİLİ

Yaşaroğlu Oto Kurtarma,Kurulduğu günden buyana Isparta/Merkez ve ilçelerinde En Hızlı ve En Güvenli Kurtarma hizmetini sunmaktadır.

Referanslarımız