Isparta Kurtarıcılar

 Araç sahipleri için yol yardım son derece önemli bir konudur. Aracınızla seyahat halinde iken hiç umulmadık bir anda otonuzda arıza oluşabilir yada kazaya karışabilirsiniz. Bu gibi tüm olumsuz durumlarda firmamızın yol yardım destek birimi Isparta ve ilçelerinde sizlere anında yol yardım desteği vermektedir.

Isparta Yol Yardım Hizmet içeriği

Hizmet paketinin içinde bir çok birim olsada kısaca özetlemek gerekirse aşağıdaki durumları söyleyebiliriz.

  • Araç lastiğinin patlaması neticesinde yol yardım ekibimizden destek istemeniz halinde kısa sürede ful donanımlı ekibimiz yanınıza ulaşır ve gerekli lastik değişimi yapar ve güvenle yolunuza devam edebilirsiniz.

  • Akü bitmesi durumlarında da bizlerden acil yol yardım hizmeti alabilirsiniz. Uzman personelimiz gerekli teçhizatla yanınıza ulaşır ve mobil onarım servisi ile hızlı şekilde yolunuza kaldığınız yerden devam etmeniz sağlanmaktadır.

  • Araç içinde kontak anahtarının unutması da bir diğer yol yardım ihtiyacını doğuran unsurdur. Bu gibi durumda da deneyimli kadro personelimiz gerekli tüm müdahaleyi yapar ve aracınızı kullanılabilir duruma getirir.

Yukarıda bahsettiğimiz durumlar dışında da olumsuz farklı nedenler aracınız çalışamaz durumda olabilir. Bizlere ulaşaıp problem hakkında görebildiğiniz kadarı ile bilgi verebilirsiniz. Sizlere en iyi yönlendirmeyi yine uzman operatörümüz yapacak ve talep etmeniz durumunda konumunuza en yakın yol yardım servisini gönderecektir.

 

7/24 Yol Yardım Servisi

Şirketimiz Isparta ve ilçelerinde yol yardım servisini 7/24 olarak vermekte ve hiçbir müşterimizi geri çevirmemektedir. Şirket çalışma prensiplerimizde birden farklı yol yardım aracı bulunduran ekibimiz gece ve gündüz saat sınırı olmadan her daim sizlere destek sağlar. Yol yardım dışında oto çekici, oto kurtarıcı hizmetlerimizden de faydalanarak çalışmaz durumda bulunan otomobil ve tüm araç modelleri için en yakın oto servisine yada ikâmet adresine çekilmesini isteyebilirsiniz.

Yol Yardım Personelimiz

Yaşaroğlu oto Kurtarma olarak yol yardım için daima alanında uzman teknik personeller ile görev yapmaktadır. Hizmet içi eğitim ile sürekli becerisi kontrol edilen ve sizlere vaadedilen en kısa sürede kaliteli desteği sağlayacak uzmanlar yetiştirmekteyiz. Personel eğitiminin çok önemli olduğunun farkında olan işletmemiz tüm araç sahiplerinin en zor anlarında daha iyi hizmet ve destek için tüm gerekli sorumluluğunun bilincindedir. Güleryüzlü hizmet, yüksek iş tecrübesi, pratik çözüm üretme becerisi, standartlar dahilinde yol yardım müdahalesi için ekibimizi tercih ediniz.

 

Çalışmaz durumda kalmış tüm araçlarınız için Yol Yardım desteği

ŞİRKET PROFİLİ

Yaşaroğlu Oto Kurtarma,Kurulduğu günden buyana Isparta/Merkez ve ilçelerinde En Hızlı ve En Güvenli Kurtarma hizmetini sunmaktadır.

Referanslarımız