ısparta oto çekici

Merhaba oto kurtarma hizmetlerimiz 1996 yılında kurulmakta birlikte halen oto kurtarma hizmetlerimizi vermeye devam etmekteyiz. Firmamız kurulduğu andan itibaren %100 müşteri memnuniyeti ile hizmetlerini vermektedir. Hizmetlerimizi veriyor iken her daim dikkat ettiğimiz en önemli konulardan biri ise alanında uzman kişiler ile çalışmaktır. Firmamız her daim alanında uzman ekipleri ile hizmet vermektedir.

Oto kurtarıcı hizmetlerimizi veriyor iken araç kurtarma hizmetlerinde garantili ve sözleşmeli bir şekilde hizmet vermeye özen göstermekte ve müşteri memnuniyeti olarak her daim müşterinin yanında olmaktadır.

İsparta merkez olmak üzere tüm semtlere hizmet vermektedir. İsparta’dan diğer İl ve İlçelere oto kurtarma hizmetlerini, taşıma hizmetlerini vermektedir.

Firmamız her daim 7 / 24 saat hizmetlerini vermektedir. Sizlerde her daim bizden hizmet almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Araçlarınız yolda kaldı ise ve o an tamir gerekli ise o zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Lastik değiştirme, oto elektrik, motor tamiri, akü takviye ve diğer sorunlarınızı yönlendirmiş olduğumuz uzman ekipler ile yerinde ve zamanında sorunsuz olarak hizmet vermekteyiz.

Araçların içerisinde yer alan ağır araçların taşınmasını kaliteden asla ödün vermeden siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlar ile yerinde ve zamanında her daim hizmet vermekteyiz. Kamyon, tır hizmetlerini her daim sorunsuz olarak taşıma hizmetlerini yapmaktayız.

Firmamızın diğer hizmetlerinden biri olan iş makinesi taşıma hizmetlerini vermektedir. Alanında uzman ekip, uygun fiyat, kalite, garantili bir şekilde iş makinesi taşıma hizmetlerini her daim en iyi şekilde vermektedir. Sizler de hızlı ve güvenli olarak iletişime geçebilirsiniz.

Oto çekici firmamız hizmet vermeye devam etmektedir. Satın almış olduğunuz veya iş yapmak için, bitmiş işleriniz için forklift taşıma hizmeti isteye bilirsiniz ? O zaman doğru adrestesiniz. Hızlı ve güvenli olarak bizimle iletişime geçiniz. forklift taşıma hizmetlerini en uygun fiyatlara vermekteyiz.

 

 

ŞİRKET PROFİLİ

Yaşaroğlu Oto Kurtarma,Kurulduğu günden buyana Isparta/Merkez ve ilçelerinde En Hızlı ve En Güvenli Kurtarma hizmetini sunmaktadır.

Referanslarımız